Clenbuterol


clenbuterol - opakowanieClenbuterol opis

to lek oddziałujący na układ nerwowy i jest stosowany powszechnie w medycynie jako lek na astme. Clenbuterol ma znaczący wpływ na proces termogenezy. Zazwyczaj łączy się to ze wzrostem ciśnienia krwi, efektem pobudzenia mięśnia serca i wyraźnym wzrostem temperatury ciała. Ostatnie badania pokazują że jest to środek który nie tylko doskonale radzi sobie z naszą tkanką tłuszczową, ale także z powodzeniem możemy oczekiwać efektu anabolicznego !

Działanie

Clen działa głównie na 3 podkategorie receptorów beta. Dzięki selektywności tego środka, Clenbuterol w bardzo niewielkim stopniu pobudza receptory beta-1, związane z aktywnością sercową. Liczne badania potwierdzają iż jest to doskonały lek rozszerzający oskrzela, przy całkiem niewielkich skutkach ubocznych i znikomym niezadowoleniu stosujących. Okres półtrwania który trwa ponad 30h sprawia iż stężenie we krwi jest dosyć stabilne , można zatem spokojnie stosować clen raz bądź dwa razy dziennie .

Jako beta-2 agonista bezpośrednio oddziałuje na komórki tłuszczowe i przyśpiesza rozpad kwasów tłuszczowych. Dla osób będących na redukcji masy ciała jest to podstawowy powód używania go . Podwyższona temperatura ciała i przyśpieszenie tempa spalania tkanki tłuszczowej powodują przyspieszenie metabolizmu i spalanie większej ilości kcal.

Skutki uboczne

Clen wykazuje także sporo skutków ubocznych trwających zazwyczaj od 3 do 5 dni. Jest to między innymi drżenie rąk ,podwyższone ciśnienie ,czy tez bóle głowy . Dlatego ważne jest aby powoli dochodzić do dawki docelowej ,i przyjmować środek przed samą aktywnością fizyczną .Takie działanie z pewnością zminimalizuje niepożądane efekty uboczne. Kolejnym skutkiem ubocznym opisywanego środka ,chodź już nie tak widocznym na pierwszy „rzut oka ” jak te powyżej – jest wpływ na wątrobę . Otóż sam w sobie może nie sprawiać większych problemów jednak w połączeniu ze sterydami mających na nią negatywny wpływ z pewnością nie wpłynie pozytywnie i może jeszcze bardziej pogorszyć stan naszego organu . Warto dlatego skupić się na takim cyklu w większości na środkach w postaci iniekcyjnej. Doskonałym uzupełnieniem jest wspomniany cytomel (hormon tarczycy -t3 ) – taki stack na prawdę potrafi zdziałać CUDA ! Poza tym warto aby na cyklu był środek dbający o ochronę naszych mięśni przed katabolizmem – tutaj doskonale się sprawdza testosteron w połączeniu np. z trenbolonem.

Dawkowanie

Zaleca się aby na początku zacząć od 20 mcg i co parę dni zwiększać dawkę dochodząc do 80mcg – dla większości osób powinno to być maksymalna dawka. Cykle podzielone na dwa tygodnie brania i dwa tygodnie przerwy sprawdzają się najlepiej ,gdyż dłuższe branie zwyczajnie nie ma sensu. W przerwie dwu tygodniowej możemy dać inny spalacz np. efedryne czy też cytomel .

Cena

clenbuterol chydrohloride
Clenox 0,04 Chiny, King Labs 40mcg/1tabl 100 tabletki 60